zegar

    ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY DO 24h

    samochód

    NEJVYŠŠÍ KVALITA

    kalendarz

    30 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

    Cenové hity

    WITTCHEN - klasika s moderním nádechem

    Značka WITTCHEN je známá na trhu již třicet let s nejkvalitnějšími koženými výrobky – doplňky, obuví a oblečením. Značka je podepsaná jménem Jędrzej Wittchen a byla vytvořena s vášní k cestování a elegantním produktům. Od roku 1991, kdy byla vytvořena první italská kolekce koženého zboží, dodnes společnost neustále vylepšuje svoji nabídku, aby splnila očekávání širokého spektra zákazníků.

    Naším úkolem je peče o nejvyšší kvalitu a vysokou funkčnost. Kromě exkluzivního koženého zboží existují multifunkční doplňky, cestovní kufry a novinky v souladu s nejnovějšími trendy světové módy. Myslíme komplexně - aktuální nabídka se vyznačuje velkou rozmanitostí - v našem obchodě najdete oblečení, stylové kabelky, boty a další doplňky vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Kolekce, které se objevují dvakrát ročně, kombinují propracovaný styl, moderní řešení a elegantní tvar, který přitahuje velké množství zákazníků již mnoho let.

    WITTCHEN je rodinná společnost s tradicemi, která se neustále vyvíjí, poslání společnosti zůstává po celá léta stejné. Je to„kreativní a elegantní budování značky WITTCHEN lidmi i pro lidi“.

    Doporučujeme využít naší nabídku a přejeme Vám úspěšné nakupování.

    o Wittchen

    prodejna WITTCHEN
    v OC Metropole Zličín.

    Zavřít
    Srovnat produkty ()