Co jsou „tote“ kabelky?

    24. srpna 2021

    Slyšeli jste již o „tote“ kabelkách, ale nevíte, co si pod tímto pojmem představit, jak vlastně vypadají? Díky tomuto článku se to dozvíte, co jsou „tote“ kabelky i jak je nosit. Inspirujte se a prohlédněte si nejmódnější „tote“ kabelky pro tuto sezónu!


    Co jsou „tote“ kabelky?

    „Tote“ kabelky jsou nezvykle prostorný a velmi všestranný doplněk. Jednoduše řečeno, je to velká nebo středně velká obdélníková taška. Má dvě poměrně dlouhá ucha, která lze nosit v ruce nebo přes rameno. Obvykle má zapínání na zip v horní části nebo zůstává otevřená. Klasické „tote“ kabelky jsou vyrobeny z tkanin, jako je bavlněné plátno nebo juta. Jsou ale také vyrobeny z kůže (a právě tu najdete v našem obchodě), což z nich dělá plnohodnotnou koženou kabelku, kterou můžete nosit třeba do práce.


    Černá kožená „tote“ kabelka

    K čemu slouží „tote“ kabelky?

    „Tote“ je jedním z mála modelů tašek, které bez problémů spojují praktičnost a styl. Proto je tato kabelka velmi univerzální a lze ji nosit při mnoha příležitostech. Kožené kabelky jsou především doplňkem k outfitu do práce nebo na schůzku. Vypadají elegantně a zároveň jsou prostorné. Díky praktickému designu a velkým rozměrům se skvěle hodí i na přenášení dalších věcí: oblečení na převlečení, oběd v práci nebo každodenní nákupy v obchodě. Proto jsou stylovou alternativou plastových nebo plátěných nákupních tašek.


    Tote kabelka z ražené kůže s monogramem Wittchen

    Jakou „tote“ kabelku si vybrat?

    Ve WITTCHEN najdete kožené kabelky určené pro mnoho funkcí, které mají splňovat. Všechny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže (nebo ekokůže; výběr záleží čistě na vás), aby byla kabelka praktická i stylová. Taška vypadá skvěle k vysokým podpatkům, ale také k teniskám. Pryč jsou ty doby, kdy kabelka musela perfektně ladit k vašim botám. Jedna velká taška se bude hodit k mnoha outfitům, pokud je jednoduchá a minimalistická. Všechny naše kožené kabelky mají prostorný vnitřek a dvě praktická ucha. To znamená, že se vám do ní snadno vejde notebook nebo každodenní nákupy. Můžete je nosit v ruce nebo na rameni - jakkoli vám to vyhovuje. Některé mají také připojený delší popruh. Jsou k dispozici v mnoha barvách a vzorech - vyberte si ten svůj

    „Tote“ kožená kabelka v barvě bordó

    Zavřít
    Srovnat produkty ()