Při nákupu v online obchodě WITTCHEN nemusíte se starat o velikost nebo barvu.

    Naši zákazníci mají možnost vrácení zboží do 30 dnů od data doručení.


    Vrácení zboží

    1.

    Jak postupovat při vrácení zboží.

    Zakaznik má právo, bez udání důvodu, vrátit zboží do 30 kalendářních dnů od převzetí.

    2.

    Online formulář

    Pokud chcete vrátit zboží, vyplňte prosím níže uvedený formulář. Tisková verze se nevyžaduje. Zapamatujte si číslo VRACENÍ, které vám bude zasláno na uvedenou e-mailovou adresu.

    3.

    Odesílání zboží

    V připadě zrušení nebo bezplatného vracení objednávky kontaktujte prosím náš zákaznický servis nebo využijte jednou s možností vrácení.1

    4.

    Vrácení peněz

    Jakmile obdržíme vrácené zboží, penize vam okamžitě vratime.


    1 Pro odeslaní zboží prosím kontaktujte podporu internetového obchodu.


    Podrobné informace o vrácení zboží naleznete v našich obchodních podmínkách.


    Správcem osobních údajů poskytnutých prostřednictvím formuláře pro vrácení je WITTCHEN S.R.O. se sídlem Praha 5, Smíchov, Radlická 608/2, Česká republika (dále jen „společnost“). Osobní údaje budou zpracovány za účelem vrácení nepoužitého produktu podle čl. 6 sekund b) a/nebo c) a/nebo f) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ao o volném pohybu těchto údajů ao zrušení směrnice 95/46/ES („GDPR“). Osobní údaje mohou být zpřístupněny subjektům ze skupiny WITTCHEN a zaměstnancům a/nebo spolupracovníkům Společnosti, kteří jsou povinni dodržovat platné právní předpisy, jakož i subjektům spolupracujícím se Společností na základě outsourcovaných služeb, kdy tyto subjekty zpracovávají údaje jako subdodavatelé, pouze na základě smlouvy svěřovat a/nebo sdělovat údaje uzavřené se Společností a pouze v souladu s jejími pokyny. Kromě toho mohou být údaje zpřístupněny oprávněným subjektům podle platných právních předpisů. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu vyřizování vrácení produktu a dále v souladu se zákonem stanovenými lhůtami, a to i do uplynutí případné reklamace. Zpracování osobních údajů nezahrnuje automatické rozhodování ani profilování. Každý subjekt údajů má právo: (i) získat přístup ke svým údajům a opravit je, (ii) vymazat údaje, (iii) omezit zpracování údajů, (iv) přenést údaje, (v) vznést námitku proti jejich zpracování. Pro uplatnění výše uvedených práv se prosím obracejte na správce písemně na adresu sídla Společnosti (s poznámkou „Správci osobních údajů“) nebo elektronicky na e-mailovou adresu: info@wittchen.cz. Subjekt údajů má právo podat stížnost u dozorového úřadu, pokud se domnívá, že zpracováním jeho osobních údajů dochází k porušení ustanovení GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, ale nezbytné pro vrácení produktu. Podrobné informace o zásadách zpracování osobních údajů naleznete zde.

    Zavřít
    Srovnat produkty ()