Platby    V internetovém obchodě WITTCHEN můžete provést platbu objednávky následujícím způsobem:


    1. Bankovním převodem - na níže uvedené číslo účtu.

     WITTCHEN S.R.O.
     Radlická 608/2, Smíchov
     Praha 5 150 00

     Banka PKO BP S.A., Czech Branch
     Kod SWIFT: BPKOCZPP
     Číslo účtu: 200003636/3060
     IBAN: CZ95 3060 0000 0002 0000 3636

     Zákazník, který si zvolil možnost platby bankovním převodem, je povinen zaplatit poplatek za objednávku do 7 dnů ode dne odeslání objednávky, pokud tak neučiní, dojde ke stornování objednávky.

    2. Platba kreditní kartou
     Autorizaci platební kartou provádí profesionální systém pro provádění platebních transakcí on-line, przelewy24.pl. Po zvolení možnosti platby budete přesměrováni na portál umožňující autorizaci transakce. On-line platby v internetovém obchodě WITTCHEN jsou realizovány přes DialCom24 Sp. z o.o., což zaručuje bezpečnost plateb v rámci platformy przelewy24.pl. Dle požadavků platebních organizací by on-line platební společnosti měly splňovat přísné bezpečnostní standardy PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard je globální standard určený platebními organizacemi (Visa, MasterCard) na ochranu osobních údajů držitelů karet a informací týkajících se transakcí prováděných s platebními kartami.

     Důležité! Zásilky, zaplacené bankovním převodem prostřednictvím platby online nebo kreditní kartou, se kompletují po připsání příslušné platby na bankovním účtu internetového obchodu WITTCHEN.

    3. PayPal - rychlá a pohodlná platba
     Pokud si zvolíte tento způsob platby budete na konci objednávky přesměrování přímo do systému PayPal. Pokud máte účet u PayPal, můžete se rovnou přihlásit do svého účtu a potvrdit platbu. Pokud jste novým uživatelem PayPal, můžete si zvolit přihlášení jako host nebo si vytvořit nový účet na PayPal a potvrdit platbu.
    4. GoPay – maximalně pohodlná a bezpečná platba online

     Platba prostřednictvím platební brány GoPay je rychlý a bezpečný bezhotovostní způsob platby (on-line) prostřednictvím Vašeho bankovního účtu u vybraných bank.


     On-line platby GoPay
     Všechny online platby jsou zprostředkovány českým systémem GoPay a jsou zajišťovány jednotlivými bankami. Důležité je, že je tento způsob platbzy.


     BEZPEČNÝ
     • Veškerá komunikace je prováděna v silně šifrované formě jakou používají např. veřejné bankovní systémy.
     • Údaje pro platbu nezadáváte GoPay ani nám, ale systém GoPay Vás přenese přímo do zabezpečeného prostředí Vaší banky.

     RYCHLÝ
     • Po provedení platby jsou peníze ihned připsány na účet, nemusíme čekat až se uskuteční transakce mezi bankami.

     BEZ NUTNOSTI REGISTRACE
     • Není nutné se nikde registrovat, stačí zadat nezbytné údaje pro provedení platby.

    Zavřít
    Srovnat produkty ()