Platby    V internetovém obchodě WITTCHEN můžete provést platbu objednávky následujícím způsobem:


    1. Bankovním převodem - na níže uvedené číslo účtu.

     WITTCHEN S.R.O.
     Radlická 608/2, Smíchov
     Praha 5 150 00

     Banka PKO BP S.A., Czech Branch
     Kod SWIFT: BPKOCZPP
     Číslo účtu: 200003636/3060

     Zákazník, který si zvolil možnost platby bankovním převodem, je povinen zaplatit poplatek za objednávku do 7 dnů ode dne odeslání objednávky, pokud tak neučiní, dojde ke stornování objednávky.

    2. Platba kreditní kartou
     Autorizaci platební kartou provádí profesionální systém pro provádění platebních transakcí on-line, przelewy24.pl. Po zvolení možnosti platby budete přesměrováni na portál umožňující autorizaci transakce. On-line platby v internetovém obchodě WITTCHEN jsou realizovány přes DialCom24 Sp. z o.o., což zaručuje bezpečnost plateb v rámci platformy przelewy24.pl. Dle požadavků platebních organizací by on-line platební společnosti měly splňovat přísné bezpečnostní standardy PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard je globální standard určený platebními organizacemi (Visa, MasterCard) na ochranu osobních údajů držitelů karet a informací týkajících se transakcí prováděných s platebními kartami.

     Důležité! Zásilky, zaplacené bankovním převodem prostřednictvím platby online nebo kreditní kartou, se kompletují po připsání příslušné platby na bankovním účtu internetového obchodu WITTCHEN.


    Zavřít
    Srovnat produkty ()