Co se všechno vejde do malé kabelky?

    15. ČERVENCE 2022
    Co se všechno vejde do malé kabelky?

    Mikro móda ovládla přehlídková mola a ulice. Minimalizace nešetřila ani dámské kabelky. Mini kabelky jsou roztomilé, ale jak do tak malého prostoru dostat co nejvíce věcí? A jak takový drobný doplněk zapadne do vašeho životního stylu? Kontrolujeme za vás, co se vejde do malé tašky a představujeme nejzajímavější modely minitašek z naší nabídky.


    Hned v úvodu je potřeba poznamenat, že minitašky jsou malinko kontroverzní. Těžko jim upřít styl, ale nejsou nejpraktičtější. Máte-li s sebou vše, co na den potřebujete, včetně tlustého diáře, láhve s vodou, náhradního svetru, powerbanky a knihy, pak se poohlédněte po prostorné nákupní tašce.

    Jaké jsou tedy výhody malé kabelky?

    Výhody malé kabelky
    Mini kabelky mohou být velmi pohodlné. Jsou bezkonkurenční, když si chcete sbalit telefon, rtěnku a kapesníčky a přitom si na chvíli odskočit z domu nebo se připravit na párty. Je také nutno připomenout, že v příliš velké tašce je snadné ztratit telefon nebo jinou maličkost. V malé kabelce nemůže být řeč o dlouhém hledání potřebné věci.

    A přesto ne všechny malé kabelky mají velikost krabičky od sirek. Na výběr máte širokou škálu modelů, od mikroskopického kufříku nebo pouzdra na telefon s popruhem až po messenger brašnu standardní velikosti, do které se toho vejde opravdu hodně. Než se tedy rozhodnete pro koupi, dobře si rozmyslete, k jakým příležitostem ji budete nosit. Pokud se chystáte tančit a chcete svůj smartphone jen bezpečně uložit, kabelka XXS je to pravé. Pokud s ní naopak plánujete navštívit město nebo se projít s rodinou, bude se vám hodit taška o velikosti přibližně A5 (v případě potřeby do ní můžete dát i malou knížku).

    Malá kabelka – kterou si vybrat?

    Před vámi je výběr mini kabelek z naší nabídky - od nejmenších po největší.

    Mini peněženka s monogramem

    Co se vejde do malé kabelky s monogramem: rtěnka, opalovací krém a ubrousky.

    Co se všechno vejde do malé kabelky?

    Croco se dvěma popruhy

    Co se vejde: telefon, sluchátka a miniaturní parfém.

    Co se všechno vejde do malé kabelky?

    Kabelka vyrobená z prošívané kůže

    Co pojme: smartphone, pouzdro na karty a krém na ruce.

    Co se všechno vejde do malé kabelky?

    Víceúčelový nylon

    Vhodné pro: telefon, malý kalendář a svačinu.

    Co se všechno vejde do malé kabelky?

    Minishoperrka s třásněmi

    Co se vejde: pouzdro na karty, pár kousků kosmetiky a kniha ve formátu B6.

    Co se vejde do malé nákupní tašky? Dokonce i malá kniha.

    Co se všechno vejde do malé kabelky?

    Malá kabelka – ano či ne?

    Suma sumárum, malá kabelka je skvělým doplňkem pro každého minimalistu, který s sebou rád nosí jen to nejnutnější. Je to také chytrý způsob, jak obohatit styling o módní výrazný akcent, protože nepotřebujete velké investice jako v případě větší tašky. Malé kabelky, ať už z kůže, ekokůže, nylonu nebo polyesteru, se většinou hodí ke každému typu oblečení: od ležérních džínů až po společenské šaty a vždy vypadají stylově. A co se vejde do malé kabelky? Nezbytnosti jako peněženka, telefon, make-up, léky a dokonce i malá lahvička s vodou. Je stvořena pro vás, pokud jste stále v pohybu.

    Jedním slovem – XS kabelku bude potřebovat každá žena.

    Hlavní foto:

    Zavřít
    Srovnat produkty ()