Malé gesto pro planetu: nová ekologická řada

    25 ZÁŘÍ 2020

    Představujeme Vám kabelky a batohy z nové ekologické řady. Ekologická kůže, ze které jsou vyrobené, je biologicky odbouratelná a při její výrobě bylo použito mnohem méně vody a energie. Pokud vám záleží na životním prostředí a hledáte kabelku nebo batoh na podzim, tato řada je pro Vás idelání.

    Řada eco-friendly: ekologická kůže v nejlepším vydaní

    Ano, styl a ekologie mohou jít dohromady. Naše ekologická řada se skládá ze tří modelů: kabelek a dvou batohů s krásnými liniemi a klasickými barvami. Nejen potěší oko. Ekologická kůže, kterou jsme použili, má úžasné vlastnosti.

    Zaprvé je biologicky odbouratelná, což znamená, že když se budete muset po mnoha letech rozloučit s kabelkou nebo batohem, nepoškodí to životní prostředí. Zadruhé, při výrobě této ekologické kůže byla výrazně snížena spotřeba vody a energie. A co víc, továrna se postarala o snížení odpadu ve výrobním procesu.

    Ekologická kůže, ze které jsou tašky a batohy z této řady vyrobené, se navíc chová trochu jako její tradiční protějšek. Z časem bude stejně stylová a drobné škrábance ošetřené balzámem se zahojí. Konečně existují ekologické kabelky a batohy s vlastnostmi přírodní kůže!

    Vezměte si prosím na vědomí, že celá ekologická řada je vhodná pro vegany.


    Z čeho se skládá řada eco-friendly?

    1. KABELKY Z EKOLOGICKÉ KŮŽE
    2. Prostorné, šikovné a krásné ... a šetrné k životnímu prostředí.

    3. BATOHY Z EKOLOGICKÉ KŮŽE
    4. Dva stylové modely v ekologické edici.

    5. KABELKA Z EKOLOGICKÉ KŮŽE
    6. Malá a elegantní kabelka pro ženy, kterým záleží na planetě.

    Zavřít
    Srovnat produkty ()