Nová kolekce WITTCHEN na jaro a léto 2022:doplň barvy do svého šatníku!

    28. února 2022

    Nová kolekce WITTCHEN, jaro/ léto, je dárkem pro ty, kteří touží po barvě a pozitivních vibracích. Najdete v něm živé, veselé barvy, sportovní nenucenost, poutavé doplňky a atmosféru bláznivých 60. let v moderním provedení. Podívejte se, co je nového a inspirujte se!

    Zajímá vás, co jsme připravili pro novou sezónu? Objevte čtyři hlavní trendy, které kolekci dominují:

    Dávka luxusu pro každý den

    Tuto sezónu si dopřejte luxus bez příležitosti. Bižuterní detaily kabelek, peněženek a sašetek z lesklé „croco“ kůže, mokasíny s leopardím vzorem nebo zlaté lodičky nejsou určeny pouze pro zvláštní příležitosti. Naopak, noste je k ležérnímu oblečení, které máte ve svém šatníku, a buďte neskutečně „chic“. V nové kolekci nechybí ani „logománie“ - trend odkazující na 90. léta - v podobě kabelek a batohů se vzorem loga WITTCHEN nebo stylizovaným písmenem "W". Blýskněte se ve svém každodenním životě!


    Nová kolekce WITTCHEN: Dávka luxusu pro každý den

    Bláznivá šedesátá léta

    Pro jaro a léto hledáme inspiraci v 60. letech 20. století. Svoboda v sebevyjádření spojená s touto dobou se odráží ve veselých barvách bund, hranatých kabelek a lodiček na sloupku. Pokud je vám však blíže rock and rollový styl, který byl v 60. letech také hodně vidět, budou se vám líbit dámské i pánské bundy ve styli „ramones“ a kovbojské boty. Ať už si vyberete jakýkoli styl, život dostane novou osvěžující příchuť s retro nádechem.

    Nová kolekce WITTCHEN: Bláznivá 60. léta

    Endorfiny!

    Věděli jste, že díky barvám se můžete cítít lépe? A to je přesně to, co potřebujeme na jaře. Dopřejte si velkou dávku endorfinů výběrem z naší nové kolekce kabelek, bot nebo kufrů v sytých barvách těch nejkrásnějších prázdnin a dovolených. Oranžová, amarantová, modrá, medová, trávově zelená... tak intenzivní barvy kombinujte s bílou, béžovou, černou a námořnickou modrou, které také najdete v naší nejnovější kolekci. Neváhejte nosit více veselých barev a prožívejte radost.

    Nová kolekce WITTCHEN: Endorfiny!

    Na sport

    V naší nové kolekci uvidíte sportovní detaily, které zahrnují sport v každodenních outfitech. Sportovní doplňky však ušly dlouhou cestu, než si našly cestu z kurtů, tělocvičen a bazénů do nejstylovějších městských ulic. Mají módní střihy a dokonce i glamour akcenty, jako jsou zlaté přezky nebo kůže s lesklou povrchovou úpravou. V nové kolekci nabízíme tenisky v různých verzích, ledvinky, batohy nebo mokasíny a sandály se silnější pružnou podrážkou.

    Nová kolekce WITTCHEN: Na sport

    Podívejte se na všechny novinky – postupně vše dopňujeme.

    Pro další inspiraci sledujte náš profil na instagramu.

    Zavřít
    Srovnat produkty ()